Hotel Art Nouveau Palace Praha

.Hotel Art Nouveau Palace je luxusní 5-ti hvězdičkový hotel je situován v historickém centru města. Jen pár kroků od známého Václavského i Staroměstského náměstí. Všechny důležité památky, stejně tak i pražská obchodní a zábavní centra jsou v docházkové vzdálenosti. Tato architektonicky pozoruhodná stavba, postavena v roce 1909 ve stylu vídeňské secese, zosobňuje pohostinnost a luxusní životní styl. Ubytování nabízejí nové Executive pokoje & Suites s výhled na Pražský hrad a budovu Státní opery. Konferenční hala a 6 jednacích místností stejně jako vyhlášená restaurace Gourmet Club doplňují celkovou nabídku hotelu, která je vhodná pro rekreační či pracovní pobyty jak individuálních turistů tak obchodních partnerů.


Hotel Art Nouveau Palace Praha je proslulý svými vysoce kvalitními službami a luxusními pokoji. Každý ze 114 luxusních pokojů a 10 apartmá je nekuřácký, stejně jako celý hotel. Hotel nabízí výběr z pokojů s velkou manželskou postelí nebo 2 oddělenými lůžky. Dětské postýlky a extra přistýlky pro děti do 12 let, kteří sdílejí pokoj s rodiči jsou zdarma. Propojené pokoje stejně jako pokoje pro tělesně postižené jsou vám též k dispozici. Všechny pokoje jsou plně klimatizovány s možností individuálního nastavení, vybaveny dvěma telefony s přímou linkou, televizí se 40 kanály včetně HBO a PAY TV, přípojkou pro vysokorychlostní internet, pracovním stolem, prostornými skříněmi, trezorem, minibarem a kávovým a čajovým setem. V pokojích kategorie Executive a Suites je připojení na vysokorychlostní internet zdarma.


Hotelová restaurace Gourmet Club je známá a vyhlášená svou neokázalou kuchyní po celém městě. Restaurace Gourmet Club získala ocenění „Top 10 International Restaurants in Prague“ a je doporučována v Michelin Guide. Je známá svou českou a mezinárodní kuchyní doprovázena dokonalým servisem za atmosféry živého hudebního doprovodu na piano a krbu. Restaurant L'Epoque je využíván především jako snídaňová restaurace, která může být během okamžiku upravena na multifunkční banketovou místnost.


Bezbariérové exekutivní konferenční centrum v Hotelu Art Nouveau Palace Praha bylo navrženo tak, aby se stalo ideálním multifunkčním zázemím pro konání konferencí a obchodních jednání. Naše konferenční hala disponuje celkovou plochou 198 m² včetně foyer. Tato hala s denním světlem, která se nachází v 8. patře hotelu, nabízí kompletní vybavení pro konání soukromých konferencí, mítinků a banketů až pro 200 osob. Disponuje nejmodernějším vybavením, Wi-Fi, velkou vstupní halou se šatnou a foyer pro konání přestávek a podávání občerstvení. Přednostní této haly je možnost rozdělení na dvě části. Také vám můžeme zařídit jednaní v Kaunickém paláci přímo naproti Hotelu Palace Praha. Hlavní historická hala stejně tak i nádherné nadvoří Kaunického paláce umožňuje uspořádání gala večeří, recepcí a obchodních party až pro 250 osob, na které vám zajistíme veškerý catering.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-art-nouveau-palace@toprague.cz
Adresa: Panská 897/12 Praha


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Art Nouveau Palace Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Art Nouveau Palace Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist